Пролунав перший дзвоник у гімназії №122 м. Києва
- 31 жовт. 2025 р.
- Читати 1 хв
Оновлено: 16 бер.
Перший дзвоник – це радісне, урочисте свято, яке символізує початок нового навчального року. Це день зустрічей учнів, вчителів та батьків, час хвилювання і надій, а також час, коли наймолодших школярів вітають зі вступом до шкільного життя, бажаючи успіхів та наполегливості у здобутті знань. У цей день наш заклад освіти привітно відкрив двері для своїх учнів, вихованців, вчителів, батьків.Як і завжди, шкільне подвір’я навчального закладу заполонили святково вбрані дітки з різнобарвними букетами, усміхнені вчителі та батьки.Шкільна лінійка, квіти, урочисті промови, перший дзвінок і перший урок Миру сповістили про початок нового навчального року, початок нової сторінки життя — цікавої, барвистої і наповненої нових знань.






Коментарі