top of page

26 квітня 2026 – 40 років від Чорнобиль- ської трагедії

  • 18 трав.
  • Читати 1 хв

26 квітня 2026 року минає 40 років від найстрашнішої техногенної катастрофи в історії людства. Ця дата назавжди закарбована в пам’яті України та всього світу як символ великого болю, втрат і водночас неймовірної мужності людей, які стали на захист життя.

Сьогодні ми з глибокою шаною та вдячністю схиляємо голови перед героями-ліквідаторами, які ціною власного здоров’я й життя, зупинили поширення ядерної катастрофи. Саме їхня самовідданість, мужність і професіоналізм допомогли вберегти Україну, Європу та світ від ще масштабніших наслідків трагедії. Цей подвиг став прикладом справжнього служіння людям і відповідальності перед майбутніми поколіннями.

До Дня Чорнобильської трагедії для учнів були проведені відповідні заходи, а саме:

радіолінійка «Чорнобиль в серці України, а тінь його  по всій Землі», години спілкування  «Чорнобиль: подвиг і трагедія», «Героїзм та мужність ліквідаторів ЧАЕС», «Ціною життя», відеолекторій «Чорнобильська трагедія».

24.04.2026 у 3-Б класі під час тематичного дня Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності було проведено урок, присвячений цим роковинам.

Учні почули історію трагічної ночі 1986 року, дізналися про причини аварії та її катастрофічний вплив на екологію та здоров'я людей. Діти створили аплікацію "Чорнобиль пам'ятаємо". Чорнобиль — це не лише спомин про минуле, а й важливий урок для всього людства про цінність безпеки, відповідальності та правди.

Світла пам’ять загиблим. Безмежна шана і вдячність ліквідаторам — людям, які врятували світ від ядерної катастрофи!


Коментарі

Оцінка: 0 з 5 зірок.
Ще немає оцінок

Додайте оцінку
bottom of page